• Rada Rodziców

• Członkowie Rady Rodziców są reprezentantami wszystkich Rodziców uczniów Naszej szkoły. Co oznacza, że każdy z Państwa może zaangażować się w życie szkoły, do której uczęszczają nasze dzieci. Do czego serdecznie zachęcamy!

Podczas spotkania Rada Rodziców ustaliła wysokość dobrowolnej składki na Radę Rodziców w kwocie 60,00 zł na cały rok szkolny. Jest to składka dobrowolna, jednak zachęcamy wszystkich rodziców do finansowego wsparcia działań Rady, dzięki którym w ubiegłych latach m.in:

• zakupiono książki na zakończenie roku szkolnego dla wszystkich uczniów klas I-III, oddziału 0, a także wyróżnionych uczniów klas IV-VIII,
        • zorganizowano poczęstunek dla wszystkich uczniów w szkole z okazji świąt, Dnia Dziecka itp.,
        • przygotowano paczki mikołajkowe dla dzieci i zorganizowano mikołajkową akcję,
        • podarowano ósmoklasistą pamiątki na zakończenie edukacji w szkole podstawowej,
        • bieżąco wspierano nauczycieli w organizacji konkursów i innych działań inicjowanych przez szkołę.

Anna Janasz-Durbajło
        Przewodnicząca Rady Rodziców

• Skład Rady Rodziców

• Przewodnicząca: Anna Janasz - Durbajło
          Zastępcy przewodniczącej: Alicja Zając, Edyta Baranowska
          Sekretarz: Karolina Marczak - Galant
          Członkowie: przedstawiciele wszystkich oddziałów- Rad Klasowych

Konto:  78 8355 0009 0074 7019 3000 0001

• Wpłaty na Radę Rodziców

• Składkę na Radę Rodziców można wpłacić jednorazowo w kwocie 60,00 zł do 10.10.2023 r. lub w dwóch równych ratach (30,00zł): pierwszą do 10.10.2023 r., drugą do 10.02.2024 r.

Wpłaty dokonywać można:
          - do pani sekretarz szkoły (w godzinach pracy szkoły),

- bezpośrednio na rachunek Rady Rodziców: 78 8355 0009 0074 7019 3000 0001.